BİLSEM'den polislere maske

Bilim ve Sanat Merkezleri'nde üretilen 190 adet yüz siperliği Malatya İl Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi.

PAYLAŞ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, Polis Haftası dolayısıyla Bilim ve Sanat Merkezlerinde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını bildirdi. Bu kapsamda fedakarca çalışan emniyet güçlerimiz için Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi BİLSEM tarafından üretilen 190 adet yüz koruyucu siper ücretsiz olarak İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi BİLSEM tarafından büyük bir özveriyle hazırlanan yüz koruyucu siperlerin üretim aşamasıyla ilgili İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı,’’ İl Müdürlüğümüzce maskeden yüz koruyucu siperliğe kadar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında kullanılan çok sayıda ürünü üreterek, ihtiyaç duyulan noktalara ulaştırmaya devam ediyoruz. Polis Haftası dolayısıyla Yeşilyurt ve Battalgazi Bilim Sanat Merkezlerimiz tarafından gece gündüz nöbet tutan polislerimiz için üretilen yüz koruyucu siperleri İl Emniyet Müdürlüğümüze teslim ettik.’’ Şeklinde açıklamada bulundu.

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ise, ‘’ Bu duyarlı davranışlarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya ve üretimde emeği geçen Yeşilyurt ve Battalgazi Bilim Sanat Merkezlerine teşekkür ederim.’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN