İstiklal Marşını birlikte söylediler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tüm Türkiye'de saat: 21.00'de İstiklal Marşı okuma çağrısına uyan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve personelleri, Belediye önünde ellerinde Türk bayraklarıyla istiklal marşı okudu.

PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm Türkiye'yi 23 Nisan günü saat 21.00'de balkonlardan İstiklal Marşı'nı okumaya davet etmesinin ardından bu çağrıya duyarsız kalmayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve görevli personellerle birlikte Battalgazi Belediyesi önünde Türk bayraklarıyla istiklal marşı okudu.

Saat: 21.00’de Battalgazi Belediyesi önünde sosyal mesafe kuralına uyularak okunan İstiklal Marşı’na çevre apartmanlarda oturan vatandaşlardan da büyük destek geldi. Evlerinin balkonlarına ve pencerelerine çıkan vatandaşlar, tek yürek olarak okunan istiklal marşına eşlik etti. İstiklal marşının ardından Belediye önünde havai fişek gösterilerine alkışlarla destek veren vatandaşlar, uzun süre Başkan Güder’e sevgi gösterilerinde bulundu.

BAŞKAN GÜDER: “DAHA NİCE GÜZEL BAYRAMLARIN KUTLANMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Okunan İstiklal Marşı’nın ardından kısa bir açıklama gerçekleştiren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Battalgazi Belediyesi personelleriyle birlikte saat: 21.00’de Belediyemizin önünde İstiklal Marşımızı okuduk. Bu coşkuyu artırmak adına arkadaşlarımız havai fişeklerini patlattılar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın memleketimizin için özellikle armağan edilen çocuklarımız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum, tebrik ediyorum. Cumhuriyetimizin 100.yılını hep birlikte idrak ediyor ve kutluyoruz. Daha nice senelere ilelebet sonsuza kadar bu bayramın kutlamasını temenni ediyorum.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN