Zabıtalardan örnek davranış!

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri balık- sebze - meyve pazarındaki esnaflara ve alışveriş yapan vatandaşlara maske dağıtımında bulundular.

PAYLAŞ

 

Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Pazar yerlerinin giriş ve çıkışlarını kontrol ederek, esnafa ve vatandaşlara maske dağıtmaya devam ediyor.  

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Pazar yerlerinde korona virüs salgınına karşı gerekli önlem ve tedbirleri alarak, balık- sebze – meyve pazarındaki esnaflara ve alış verişte bulunan vatandaşlara maske dağıttılar.

Sosyal mesafeyi koruyarak pazar yerini gezen ekipler, esnafların ve vatandaşların alış veriş esnasında sağlık, hijyen ve sosyal mesafeyi koruma noktasında dikkatli olmalarını da istiyorlar.  

Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri pazar yerlerine girişlerde vatandaşların ateş ölçümlerini de gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri ayrıca pazar giriş ve çıkışlarına atık maske kutuları bırakarak kullanılan maskelerin atık kutusuna atılması yönünde yönlendirmelerde bulundu.

Esnaflar ve vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin korona virüs salgınına karşı yapmış olduğu çalışmalardan ve maske dağıtımından dolayı teşekkürlerini sundular.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN