125 kişilik bir ekiple seferberlik başlattık

AK Parti Battalgazi ilçe teşkilatı,saha çalışmalarına boşluk bırakmadan devam ediyor. Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci himayesinde ilçe teşkilatı,kadın kolları ve gençlik kollarıyla ve Meclis üyeleri eş zamanlı üye ziyaretleri ve saha çalışmalarıyla örnek bir çalışma yürütüyor.

PAYLAŞ

Koronavirüs'te normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte yüz yüze toplantılara ve saha çalışmalarına hız verdiklerini vurgulayan Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci "yıl sonuna kadar  10.000 üye hedeflediklerini belirterek bu sayıya ulaşmak için  125 kişilik bir ekip kurduklarını ifade etti.

Kahveci,"Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile gönül seferberliği kapsamında çalışmalarımıza başladık. AK Parti teşkilatları olarak her zaman sahada ve vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşımızın derdi bizim derdimizdir. Vatandaşımızın en iyi hizmeti alması ve partimizin başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde, kaldığımız yerden çalışmaya yoğun bir şekilde devam edeceğiz."ifadelerini kaydetti.
Tüm teşkilat mensuplarıyla birlikte sahada adeta seferberlik başlattıklarını dile getiren Kahveci, "ilçe teşkilatımızda nöbetçi başkanlık sistemine Battalgazi'mizin 103 mahallesinde çalmadık kapı bırakmayacağız.Ev ziyaretlerine devam ediyoruz.Mahalle Başkanlarımızla mahallelerimizde bir ara geliyoruz. 7-24 sahadayız.Gittiğimiz her yerde hemşehrilerimizin görüş ve önerilerini dikkate alıyoruz.Teşkilatımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz Kurum ve esnaf ziyaretlerinin yanısıra ilçemizde bulunan hasta ve yaşlıları sık sık ziyaret ediyoruz" dedi.

Basri Kahveci"Çalışmak özveri işidir. AK Parti teşkilatı olarak bunu benimsemiş bir yapıya sahibiz, vatandaşlarımız için ulaşılabilir bir siyaset yapıyoruz. İstikrarlı bir şekilde Battalgazi'de en iyisini gerçekleştirebilmek ve vatandaşlarımıza daha verimli olabilmek adına önce Millet diyerek, Milletimize hizmet yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN